SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY 06.04.2024.

18:00 + Jana SMĘTEK w 10 r. śm. – od żony z rodziną.

           + Euzebię w 16 r. śm., Stefana, Jana, Mariannę WYLĘŻKÓW;

               Władysławę, Teofila CZERNIKARZÓW – od rodziny.

           + Bogusławę WIENCZEK – od kuzyna Sławomira z żoną i Marleny

               Kochmańskiej z mężem.

 

II NIEDZIELA WIELKANOCY, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04.2024.

  9:00 + Józefę w r. śm., Józefa WRÓBLÓW; Antoninę, Teodora JANOTÓW;

               Henryka DUDA – od rodziny.

11:00 + Sabinę, Wacława WACŁAWCZYK w r. śm. – od synów z rodzinami.

              Po mszy św. chrzest Antoniny SZATON.

15:00   NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 

16:00 + Danielę w r. śm., Bolesława MICHALAK; Stanisława, Bronisława w r.

               śm., Martę, Serafinę, Zygmunta LUBAS – od rodziny.

 

PONIEDZIAŁEK 08.04.2024. UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA N.M.P.             

  8:00   Za Parafian.

 

WTOREK 09.04.2024.  

18:00 + Stanisławę DUDA, Józefę ZAWODNIAK, Teresę TWARDOKĘS, Jacka

               STANIECKIEGO, Tadeusza SOŁTYSIKA, Marcina SMYCZEK – od

               uczestników pogrzebu.

 

ŚRODA 10.04.2024.

  8:00   Za Parafian.

         

CZWARTEK 11.04.2024.

18:00 + Adama PUZA w 8 r. śm.; Franciszkę, Józefa PUZA; Natalię, Felicję

               MAŁOTA – od rodziny.

           + Emilię DUDA – od kuzyna Janka z rodziną.

           + Bartłomieja SŁODCZYKA – od koleżanek i kolegów z pracy.

 

PIĄTEK 12.04.2024.   

18:00 + Henryka DUDA – od kuzynki Danuty Kubinek i Romana Janygi z

               rodziną.

           + Waldemara HORZELA – od koleżanek i kolegów z klasy Szkoły

               Podstawowej w Tąpkowicach.

           + Dariusza KAŃTOCHA – od rodziców.

 

SOBOTA 13.04.2024.

18:00 + Małgorzatę ZGAJEWSKĄ – od swatów Pawełczyków z synem.

           + Stanisławę KENSY – od wnuków Łukasza i Aleksandry z rodzinami.

           + Barbarę LUBAS - od Zdzisławy Szydło z rodziną.

 

III NIEDZIELA WIELKANOCY 14.04.2024.

  9:00 + Czesława w 14 r. śm., Walerię, Franciszka PUZA – od rodziny.

           + Dominika w 53 r. śm., Stanisława, Franciszka DUDA – od rodziny.

11:00   Za Parafian.

             Chrzest Alicji CHOŁA. 

16:00 + Krzysztofa KOCYGĘ w r. śm. – od żony i synów z rodzinami.

           + Henryka w r. śm., Stanisławę KAŃTOCH – od rodziny.