Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17 października 2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzić święto św. Łukasza, Ewangelisty środę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera; w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  3. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się Niedziela Seminaryjna. Gościmy alumna z naszego sosnowieckiego Seminarium Duchownego, który modli się z nami w intencji powołań kapłańskich oraz zbiera ofiary na potrzeby Seminarium.
  4. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  5. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe. Dzieci od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 16.30 i różaniec, a dorosłych od poniedziałku do soboty na mszę św. o godz. 18.00, a po mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. W niedzielę Różaniec po mszy św. o godz. 16.00.
  6. Można już zamawiać wypominki na przyszły rok oraz intencje mszalne.
  7. W najbliższą sobotę 23.10. odbędzie się pielgrzymka dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 8.00. Powrót w godz. popołudniowych.
  8. We wtorki i piątki o godz. 18.45 zapraszam młodzież i dorosłych do salki parafialnej na organizowaną Ligę w piłkarzyki i bilarda.
  9. Dziękuję mieszkańcom Niezdary z ul. Dolnej i Słonecznej za posprzątanie naszego kościoła. W piątek na godz. 18.45 zapraszam do sprzątania mieszkańców Niezdary z ul. Wodnej i Górnej.
  10. Prasa katolicka.
  11. Intencje mszalne.