Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19 września 2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzić wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy; we wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Dziękuję mieszkańcom Oss z ul. Wyzwolenia, Wiśniowej, Piaskowej, Zacisznej, Kwiatowej, Jeziornej, Lawendowej za posprzątanie naszego kościoła. W piątek na godz. 18.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców Oss z ul. Mickiewicza, Leśnej i Podgórnej.
  5. Prasa katolicka.
  6. Intencje mszalne.