Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

07 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy 71 Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania N.M.P.
  4. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Damian NOWAK, kawaler z Mierzęcic i Karolina KOPEĆ, panna z parafii tutejszej. Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie związku małżeńskiego między wyżej wymienionymi osobami proszony jest to zgłosić w kancelarii parafialnej.
  5. Dziękuję mieszkańcom Tąpkowic z ul. Zwycięstwa od kościoła do Niezdary z numerów parzystych za posprzątanie naszego kościoła. W piątek na godz. 18:30 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Oss z ul. Wyzwolenia, Wiśniowej, Piaskowej, Zacisznej, Kwiatowej, Jeziornej, Lawendowej.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Intencje mszalne.
  8. Adoracja.