Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Intencje mszalne

NIEDZIELA 17.11 – XXXIII Niedziela Zwykła

godz. 09.00 1. + za Antoninę Ogłozę – w 8 rocznicę śmierci od rodziny

                     2. + za Stefana Kasperczyka – od Agnieszki i Rafała Łukasików

godz. 11.00 1. + za Lidię Jaskółę – od sąsiadów z ul. Kępnej i Aurelii Gnacik

                     2. – za Parafian

godz. 16.00 1. + za Janinę Słowińską – od bratowej Krystyny z Mierzęcic

                   2. + za Stanisławę Kałużę – od Zbigniewa i Mirosławy Garczarczyk z rodzinami z Dobieszowic

 

PONIEDZIAŁEK 18.11 – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.

godz. 17.00 + za Stanisławę Kocygę – od Stanisławy Podsiadło z rodziną z Ożarowic

 

WTOREK 19.11

godz. 17.00 1. + za Józefę, Stanisława Dorożyńskich – od Wiesławy Wylężek z rodziną

                      2. + za Ryszarda Jabłońskiego – od rodziny

 

ŚRODA 20.11 – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezb., patrona Diec. Sosnowieckiej

godz. 17.00 1. + za Antoninę Widerę – od Bogusławy Widery

                      2. + za Stanisława (w rocznicę śmierci), Kazimierę, Władysławę, Piotra Gubałów, zmarłych z rodziny Gubałów, Usarków, Wojtusia Bączkowicza, Mariannę Grochowską – od rodziny

 

CZWARTEK 21.11 – wsp. Ofiarowania NMP

godz. 17.00 1. + za Serafinę, Eugeniusza Gubałów, Rainera Zymelę – od rodziny

                      2. + za Lidię Jaskółę – od Czesławy Swobody z rodziną Labiszów

 

PIĄTEK 22.11 wsp. św. Cecylii, dz. i męcz.

godz. 16.00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MB i św. Cecylii – dla chórzystów „Niezdareczki” i za zmarłych chórzystów

godz. 17.00 1. + za Władysławę (w rocznicę śmierci), Władysława Kubiców – od syna Józefa

                     2. + za Stefana Kasperczyka – od Hanny i Janusza Suchanek

 

SOBOTA 23.11

godz. 17.00 1. + za Eugeniusza (w 10 rocznicę śmierci), Adelę Słodczyków – od rodziny

                     2. + za Antoniego (w 2 rocznicę śmierci), Bogdana, Grażynę Ogrodników, Stanisławę, Emanuela Czaplów – od żony Aliny

 

NIEDZIELA 24.11 – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

godz. 09.00 1. + za Janinę Słowińską – od uczniów Szkoły Podstawowej w Niwiskach

                     2. – za Parafian

godz. 11.00 1. + za Felicję, Stanisława Kubików – od córki

                     2. – chrzest Leona Macieja Michalika

godz. 16.00 1. + za Romana Świątka – w 1 rocznicę śmierci od Stefanii Siudyki z rodziną

                   2. + za Kornela Krzemien (w 5 rocznicę śmierci) i za zmarłych z rodziny Kańtochów