Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Intencje mszalne

SOBOTA 20.07

godz. 18.00 1. + za Władysława (w rocznicę śmierci), Władysławę Kubiców, Wiktora, Antoninę Zgajewskich – od rodziny

                     2. + za Zygmunta Szlęka – od Kazimiery Blachlińskiej z dziećmi

 

NIEDZIELA 21.07 – XVI Niedziela Zwykła

godz. 09.00 1. + za Edwarda, Magdalenę, Aleksandrę Zgajewskich, zmarłych z rodziny Hetmańczyków i Zgajewskich – od syna z rodziną

                     2. + za Alinę Kotułę – od Krystiana Kocota z rodziną

godz. 11.00 1. + za Stanisławę Kocygę – od syna Grzegorza z żoną

                     2. + za Stanisławę Kocygę – od wnuka Zbigniewa z żoną i synem

godz. 16.00 1. + za Krzysztofa Górę – od rodziny

                     2. + za Michalinę Dudę – od Czesława Zgajewskiego z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 22.07 – święto św. Marii Magdaleny

godz. 18.00 + za Antoninę, Piotra, Marię, Romana, Stefana Staników, Franciszkę, Władysława Czaplów, Janinę, Bolesława, Stanisława Niemczyków, Romana Nycza, Scholastykę, Henryka Szołtysików – od Marii i Andrzeja Staników

                       - oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Julii Flak – w 18 rocznicę urodzin od rodziców i chrzestnych

 

WTOREK 23.07 – świeto sw. Brygidy, zak., patronki Europy

godz. 18.00 + za Stanisławę, Władysława, Franciszkę Muc, Klarę, Antoniego Nowaków, Adama Lisika, Jolantę Twardokęs – od rodziny

 

ŚRODA 24.07 – wsp. sw. Kingi, dz.

godz. 18.00 + za Janinę Słowińską – od uczestników pogrzebu

 

CZWARTEK 25.07 – święto św. Jakuba, Ap.

godz. 18.00 + za Bolesława Kozła – od Janusza Trzęsimiecha z rodziną

 

PIĄTEK 26.07 – wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP

godz. 18.00 + za Stefana Kasperczyka – od Danuty Gubały z rodziną

 

SOBOTA 27.07

godz. 18.00 1. + za Włodzimierza (w rocznicę śmierci), Antoniego, Felicję Kajdasów, Antoniego, Józefę Małotów, zmarłych z rodziny Kajdasów i Małotów – od rodziny

                     2. + za Joannę Stanik – od Anny Gwóźdź z rodziną

 

NIEDZIELA 28.07 – XVII Niedziela Zwykła

godz. 09.00 1. + za Wiesławę Zdyrko – w 1 rocznicę śmierci od synów Krzysztofa i Mariusza z rodziną

                     2. + za Tadeusza (w rocznicę śmierci), Leokadię, Jana, Leokadię, Jana Janotów – od rodziny

godz. 11.00 1. + za Stanisławę Kocygę – od synowej Kazimiery

                      2. + za Krystynę Puzę – od bratowej Aurelii z rodziną

godz. 16.00 1. + za Teodorę Kulaj – w 1 rocznicę śmierci od męża

                     2. + za Bogumiłę Łukasik – od Czesławy i Aldony z rodzinami