Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Ogłoszenia 17.05.2020r

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

2. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP – w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00 a w niedziele po mszy św. o godz. 16.00.

3. W poniedziałek 18 maja obchodzimy 100–ną rocznicę urodzin sw. Jana Pawła II - warto szczególnie w tym dniu w modlitwie dziękować Bogu za jego postać i przez jego wstawiennictwo polecać Bogu sprawy naszej Ojczyzny, Kościoła i naszych bliskich.

4. O sprzątanie kościoła na następny tydzień proszę mieszkańców Oss z ul. Mickiewicza, Leśnej i Podgórnej.

5. Strażakom z Tąpkowic dziękuję za wykoszenie trawy na placu przed cmentarzem.