Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Ogłoszenia 14.07.2019r.

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.

2. Trwa czas wakacyjnego wypoczynku; zwróćmy uwagę, aby podczas wyjazdów i wycieczek nie zabrakło czasu na modlitwę i niedzielną mszę św.

3. Serdecznie dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła tym, którzy przygotowali naszą świątynię na tę niedzielę a do sprzątania na następny tydzień zapraszam mieszkańców Tąpkowic z ul. Zwycięstwa od p. Grochowskiej do cmentarza.

4. Bóg zapłać za ofiary na remont dachów plebanii i garaży.

5. Zachęcam do czytania prasy religijnej.