Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Ogłoszenia 12.05.2019r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na comiesięczne spotkanie wspólnotę Żywego Różańca.

2. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP – w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00 a w niedziele po mszy św. o godz. 16.00.

3. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.00 grupa dzieci będzie świętować rocznicę I Komunii św. Spowiedź dzieci i ich bliskich przed tą uroczystością w czwartek o godz. 17.30, pół godziny wcześniej próba w kościele.

4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejszą niedzielę, a do sprzątania na następny tydzień zapraszam na piątek rodziców dzieci, które 19 maja będą świętować rocznicę I Komunii św.