Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Ogłoszenia 15.09.2019r.

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie organizacyjne dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

2. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do I Komunii św.

3. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży – zapraszam naszych młodszych parafian na mszę św. ku czci ich patrona; pierwszoklasiści będą mieli poświęcone tornistry i przybory szkolne; jeśli jeszcze któryś z uczniów nie odprawił Spowiedzi św. na rozpoczęcie roku szkolnego, zachęcam, aby zadbać o odnowienie więzi z Bogiem.

4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejszą niedzielę a do sprzątania na następny tydzień zapraszam mieszkańców Oss z ul. Wyzwolenia, Wiśniowej, Piaskowej, Zacisznej, Kwiatowej, Jeziornej i Lawendowej.

5. Dziękuję za ofiary złożone na remont dachów plebanii i garażu.